Wegańska farba do brwi i rzęs 15ml THUYA Vegan

40,00 

Wegańska farba do brwi i rzęs 15ml THUYA Vegan

Nowe barwniki zostały skomponowane z użyciem składnika który jest alternatywą dla keratyny zwierzęcej. Całkowicie roślinną, o wysokim poziomie wydajności. Jest to hydrolizowana cząsteczka pochodząca z połączenia białek konopi i ryżu. Stosowanie tego składnika wzmacnia włosy i zapewnia im elastyczność.

Dodatkowo w składnie pozostał olejek arganowy, który wnika w pory włosa poprawiając jego sprężystość i elastyczność oraz aloes dostarczający aminokwasy, witaminy i minerały dla zdrowszych, jaśniejszych i odżywionych rzęs oraz brwi.

Nowe 4 kolory farb z linii Thuya Vegan. Produkty zachowują te same właściwości, co poprzednia gama barwników. Utrzymanie podwójnej funkcji koloru i pielęgnacji w jednej aplikacji.

Nowe kolory:

  • Black Night – czarny odcień z delikatnymi niebieskawymi refleksami. Jest to idealny odcień do rzęs. Dzięki swoim refleksom zapewnia dużą świetlistość, a także uwydatnia kolor i tworzy efekt makijażu. Intensywne i długotrwałe zabarwienie, nadające oczom siły, osobowości i intensywności.
  • Coffee – brązowy odcień, idealny do podkreślenia wyglądu, podkreślenia brwi lub rzęs bez konieczności stosowania makijażu. Dzięki tej nowej farbie uzyskuje się naturalny kolor na jasnych rzęsach i bardzo ciemnych brwiach.
  • Golden Brown – jasnobrązowy kolor z delikatnym złotym akcentem. Idealny do brwi o włosach blond, rudych, brązowych lub jasnobrązowych. Ten odcień subtelnie podkreśli oczy, zapewniając intensywność bez utraty jasnego odcienia podstawowego, tylko wzmacniając i uwydatniając okolice oczu.
  • Warm Grey – brązowo – szary (taupe grey) odcień. Neutralny kolor polecany do wykonania usługi koloryzacji brwi, podkreślający ich harmonię i podkreślający naturalne i krzaczaste brwi przez dwa miesiące. Ten odcień jest idealny do blendowania, do włosów w kolorze popielatego blondu, brązu i bardzo jasnego brązu.
Kolor

BLACK NIGHT, COFFEE, GOLDEN BROWN, WARM GREY