Marka: THUYA

Farba do brwi Arganowo – Keratynowa Thuya 14ml

37,00 

SKU: ThuyaFarba Kategoria:

Opis

Farbka do brwi Arganowo – Keratynowa Thuya 14ml

FARBY ARGANOWO KERATYNOWE THUYA

Farby Arganowo Keratynowe do brwi i rzęs THUYA to jedyna formuła, która oferuje podwójny efekt ponieważ zapewnia kolor i ochronę w jednej aplikacji.

OLEJ ARGANOWY I ALOES:
Nawilża włosy i przywraca im elastyczność. Natychmiast się wchłania i naprawia włosy, odżywiając je i nadając im jedwabisty, młodzieńczy i zdrowy wygląd. Dzięki swoim właściwościom poprawia sprężystość i elastyczność.

AKTYWNY KOLOR:
Formuła stworzona z myślą o osiągnięciu lepszych rezultatów przy intensywnym i długotrwałym kolorze.

Keratyna:
Keratyna jest głównym składnikiem zewnętrznej warstwy skóry. Jego główne funkcje to wzmacnianie i naprawa. Dodatkowo zapewnia odporność, nieprzepuszczalność i połysk.

Henna brwi i rzęs zapewnia kolor i blask, a także tworzy iluzję większej objętości i grubości. Potęguje naturalny wygląd bez konieczności stosowania tuszu do rzęs i makijażu.

Nasza szeroka gama kolorów z 9 tonami i środkiem wybielającym daje niezliczone możliwości, pozwalając nam nakładać kolory bezpośrednio lub stosować różne kombinacje. Nasze pigmenty działają podwójnie, ponieważ oprócz nadawania koloru dzięki składnikom aktywnym, w tym OLEJU ARGANOWEMU i KERATYNIE, są kosmetycznym zabiegiem na włosy, które są wzmacniane, regenerowane i nawilżane.

Ponadto dzięki formule ACTIVE COLOR zapewniają równomierny i długotrwały kolor.

Kolory można mieszać, aby uzyskać idealny kolor i doskonałe rezultaty!

Informacje dodatkowe

Kolor

ASH BROWN (mleczna czekolada), BLONDE (rozjaśniacz), BLUISH BLACK (granatowy), BROWN (ciemny brąz), CHESTNUT (kasztanowy), DEEP BLACK (czerń), GRAPHITE (grafit), LIGHT BROWN (jasny brąz), TAUPE GREY (szary brąz), VIOLET BLACK (fioletowa czerń)