Metalowy grzebyk do liftingu rzęs JoLash Silver Lash Lift Comb

69,00 

Na stanie

Metalowy grzebyk do liftingu rzęs JoLash Silver Lash Lift Comb

Metalowy grzebień do liftingu rzęs to połączenie aplikatora do liftingu i narzędzia do izolacji i aplikacji rzęs na wałek do liftingu.
Zapomnij o problemie wyginających się ząbków w grzebieniu do liftingu. Metalowy grzebień do liftingu to narzędzie wielokrotnego użytku, przez co jest bardziej ekonomiczne i razem z Tobą dba o środowisko.

Metalowy aplikator do zabiegu liftingu rzęs jest wykonany ze stali nierdzewnej i ma długą „żywotność”, można go bez problemu sterylizować w autkolawie i dezynfekować w wanience do dezyfekcji oraz w świetle UV.

Aplikator z jednej strony zakończony jest precyzyjnymi ząbkami, które ułatwiają rozczesanie i nawinięcie rzęs na wałek, a
po przeciwnej stronie grzebienia znajduje się cienka końcówka, która szczególnie dobrze izoluje i rozdziela rzęsy, zapewniając piękny efekt rzęs nawiniętych na wałek podczas zabiegu liftingu rzęs / laminacji rzęs.

Wielofunkcyjne i poręczne narzędzie, dzięki któremu masz pod ręką zarówno przyrząd do izolacji jak i aplikacji rzęs podczas przygotowywania pięknie podkręconych rzęs na wałku do liftingu.

Narzędzie nie jest polecane podczas laminacji brwi, ponieważ jego końcówka może być za ostra w stosunku do delikatnej skóry klientki.