Marka: MAXYMOVA

Zmywacz henny Color Remover Maxymova 100ml

69,00 

Pozostało tylko: 1

SKU: MaxymovaRemover Kategoria:

Opis

Zmywacz henny Color Remover Maxymova 100ml

Color remover to produkt który idealnie nadaje się do usuwania pozostałości po koloryzacji henną oraz do rozjaśniania niektórych odcieni.

Składniki aktywne:

  • Ekstrakt z kasztanowca: Zawiera escynę, flawonoidy, związki kumarynowe i garbniki. Ekstrakt z kasztanowca pobudza krążenie, poprawia ukrwienie skóry i likwiduje obrzęki. Dzięki tak dużej zawartości czystej escyny powoduje, że ekstrakt jest wyjątkowo wartościowy w pielęgnacji skóry naczyniowej. Ekstrakt z kasztanowca znajduje także zastosowanie w produktach przeciwstarzeniowych, ponieważ zawarte w nim bioflawonoidy hamują nadmierną aktywność enzymu hialuronazy, odpowiedzialnego za degradację kwasu hialuronowego w skórze, co przyspiesza jej starzenie się. Jest też naturalnym filtrem słonecznym absorbującym promieniowanie UVB.
  • Ekstrakt z malwy: Ze względu na zawartość flawonoidów, garbników, fenolokwasów, antocyjanów, związków mineralnych, witamin A, B1 i C, protein, flawonoidów i tanin ekstrakt z malwy działa ochronnie, łagodzi i wzmacnia skórę oraz chroni przed utratą wilgoci. Ekstrakt z malwy stanowi składnik kosmetyków nawilżających i nawadniających. Działa ściągająco, odświeżająco, łagodzi stany zapalne, zmiękcza i wygładza.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałożyć na płatek kosmetyczny i delikatnie przetrzeć brwi. Spłukać i osuszyć.

Wyprodukowano we Włoszech

Pojemność: 100 ml.

OSTRZEŻENIA: Produkt kosmetyczny, wyłącznie do użytku zewnętrznego, trzymać z dala od dzieci i źródeł ciepła. Uważnie przeczytać instrukcję.