Marka: INLEI

Wielofunkcyjna tacka na narzędzia InLei IN TRAY

65,00 

Pozostało tylko: 2

SKU: InleiTacka Kategoria:

Opis

Wielofunkcyjna tacka na narzędzia InLei IN TRAY

In Tray to niezastąpione narzędzie dla salonów piękności Ta wyjątkowo trwała taca wykonana ze stali nierdzewnej posiada wiele funkcji, pełniąc rolę zarówno tacki do przechowywania, jak i tacki do dezynfekcji różnych narzędzi.

Główne cechy produktu:

  • Wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej.
  • Wielofunkcyjna – idealna do przechowywania, organizowania i dezynfekcji narzędzi.
  • Wygodne rowki zapobiegające przemieszczaniu się narzędzi i przypadkowym upadkom.
  • Głębsza część tacki odpowiednia do zanurzania wałków silikonowych, grzebyków Y i innych narzędzi w płynie odkażającym InLei „F PLUS”.
  • Łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą.
  • Odporność na rdzę i utlenianie.

Dodatkowo InLei INTRAY jest sztywna, wytrzymała i łatwa w użyciu, zapewniając profesjonalne podejście do przechowywania i dezynfekcji narzędzi w Twoim salonie kosmetycznym. Jej wymiary wynoszą 200mm x 97mm x 10mm, zapewniając wystarczającą przestrzeń do przechowywania i zanurzania narzędzi.

Dzięki InLei INTRAY możesz zachować porządek i bezpieczeństwo podczas pracy, a solidna konstrukcja zapewnia długotrwałe użytkowanie. To niezawodne narzędzie, które pomoże Ci utrzymać profesjonalizm i wysoką jakość usług dla swoich klientów.

UWAGA: Przy dezynfekcji zaleca się wlać odpowiednią ilość płynnego środka dezynfekującego InLei „F PLUS”, aby całkowicie zanurzyć narzędzia. Następnie należy moczyć przez 5-30 minut, w zależności od działania dezynfekcyjnego wymaganego dla danej sytuacji. Po zakończeniu należy dokładnie opłukać i osuszyć narzędzia.