Skośny SILIKONOWY pędzel do brwi NOEMI K08

23,00 

Na stanie

Skośny SILIKONOWY pędzel do brwi NOEMI K08

Został zaprojektowany tak, aby zapewnić łatwą aplikację produktów dzięki elastycznej, skośnej silikonowej główce.  Do tego zaoszczędzi nawet 50% stosowanego kosmetyku i jest w 100% wegański.

Wykonany z miękkiego silikonu jest wytrzymały i lekki.

Zdefiniuj wygląd oczu, nakładając kremowy, płynny lub żelowy eyeliner lub produkt do brwi za pomocą tego miękkiego w dotyku, wegańskiego pędzla do makijażu.

Skośny silikonowy pędzelek Noemi K08 to wszechstronne narzędzie, który uczyni Twoją pracę przyjemniejszą.

Czemu tak uważam? Saba zobacz:

  • WSZECHSTRONNE NARZĘDZIE PIELĘGNACYJNE DO OCZU, BRWI ORAZ RZĘS – Silicone Brush to narzędzie, które każda stylistka brwi musi mieć, aby perfekcyjnie nałożyć farbę, balsam oraz produkty do laminacji brwi i rzęs. Wysokiej jakości główka wykonana miękkiego silikonu, miedziana skuwka i drewniana rączka sprawiają, że możesz cieszyć się nim naprawdę długo.
  • ZASTĘPUJE MASĘ JEDNORAZOWYCH APLIKATORÓW – Z tym pędzlem nie potrzebujesz żadnych jednorazowych aplikatorów, ponieważ Silicone Brush jest wykonany z najlepszych materiałów dzięki czemu można go używać wielokrotnie oraz zaprojektowany przez najlepsze światowe stylistki co sprawia, że jego zastosowanie jest naprawdę wszechstronne.
  • ŁATWE CZYSZCZENIE BEZ MARNOWANIA PRODUKTÓW – W przeciwieństwie do tradycyjnych pędzli do detali, formowana silikonowa krawędź nakłada produkt dokładnie tam, gdzie chcesz i nie „zje” produktu. Jakby tego było mało jest wyjątkowo łatwi w czyszczeniu. Po prostu namocz pędzel w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie delikatnie przetrzyj je wacikiem nasączonym alkoholem.
  • ZACHOWUJE SWÓJ KSZTAŁT PO UŻYCIU – W przeciwieństwie do tradycyjnych pędzli do makijażu z włosiem, ostro wykonana silikonowa końcówka zachowuje swój kształt i nie zapada się pod naciskiem ani nie strzępi się z upływem czasu.
  • TWÓRZ WYRAŹNE LINIE I POKRYCIA WŁOSÓW – Prosty kąt tworzy proste linie. Twórz i wypełniaj brwi, a spiczastą końcówką wykonuj czyste, precyzyjne pociągnięcia
  • BĄDŹ EKO – Przez wysoką żywotność pędzla zmniejszasz ilość generowanych odpadów oraz zużywasz mniej produktów do czyszczenia i dezynfekcji. 100% wegański.
  • ZWIĘKSZASZ KOMFORT SWOICH KLIENTEK – Przez wysokiej jakości, miękki silikon otrzymujesz higieniczne i hipoalergiczne narzędzie do pracy.

I jak?

Przekonana?

Poznaj #efektnoemi.