Marka: NOEMI

Skośny SILIKONOWY pędzel do brwi NOEMI K08

23,00 

Brak w magazynie

SKU: NoemiPedzelK08 Kategoria:

Opis

Skośny SILIKONOWY pędzel do brwi NOEMI K08

Został zaprojektowany tak, aby zapewnić łatwą aplikację produktów dzięki elastycznej, skośnej silikonowej główce.  Do tego zaoszczędzi nawet 50% stosowanego kosmetyku i jest w 100% wegański.

Wykonany z miękkiego silikonu jest wytrzymały i lekki.

Zdefiniuj wygląd oczu, nakładając kremowy, płynny lub żelowy eyeliner lub produkt do brwi za pomocą tego miękkiego w dotyku, wegańskiego pędzla do makijażu.

Skośny silikonowy pędzelek Noemi K08 to wszechstronne narzędzie, który uczyni Twoją pracę przyjemniejszą.

Czemu tak uważam? Saba zobacz:

  • WSZECHSTRONNE NARZĘDZIE PIELĘGNACYJNE DO OCZU, BRWI ORAZ RZĘS – Silicone Brush to narzędzie, które każda stylistka brwi musi mieć, aby perfekcyjnie nałożyć farbę, balsam oraz produkty do laminacji brwi i rzęs. Wysokiej jakości główka wykonana miękkiego silikonu, miedziana skuwka i drewniana rączka sprawiają, że możesz cieszyć się nim naprawdę długo.
  • ZASTĘPUJE MASĘ JEDNORAZOWYCH APLIKATORÓW – Z tym pędzlem nie potrzebujesz żadnych jednorazowych aplikatorów, ponieważ Silicone Brush jest wykonany z najlepszych materiałów dzięki czemu można go używać wielokrotnie oraz zaprojektowany przez najlepsze światowe stylistki co sprawia, że jego zastosowanie jest naprawdę wszechstronne.
  • ŁATWE CZYSZCZENIE BEZ MARNOWANIA PRODUKTÓW – W przeciwieństwie do tradycyjnych pędzli do detali, formowana silikonowa krawędź nakłada produkt dokładnie tam, gdzie chcesz i nie „zje” produktu. Jakby tego było mało jest wyjątkowo łatwi w czyszczeniu. Po prostu namocz pędzel w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie delikatnie przetrzyj je wacikiem nasączonym alkoholem.
  • ZACHOWUJE SWÓJ KSZTAŁT PO UŻYCIU – W przeciwieństwie do tradycyjnych pędzli do makijażu z włosiem, ostro wykonana silikonowa końcówka zachowuje swój kształt i nie zapada się pod naciskiem ani nie strzępi się z upływem czasu.
  • TWÓRZ WYRAŹNE LINIE I POKRYCIA WŁOSÓW – Prosty kąt tworzy proste linie. Twórz i wypełniaj brwi, a spiczastą końcówką wykonuj czyste, precyzyjne pociągnięcia
  • BĄDŹ EKO – Przez wysoką żywotność pędzla zmniejszasz ilość generowanych odpadów oraz zużywasz mniej produktów do czyszczenia i dezynfekcji. 100% wegański.
  • ZWIĘKSZASZ KOMFORT SWOICH KLIENTEK – Przez wysokiej jakości, miękki silikon otrzymujesz higieniczne i hipoalergiczne narzędzie do pracy.

I jak?

Przekonana?

Poznaj #efektnoemi.