Peeling do brwi MAYAMY Eyebrow SCRUB 30g

47,00 

Brak w magazynie

Peeling do brwi MAYAMY Eyebrow SCRUB 30g

natychmiastowo usunie suchy, martwy naskórek, ale również nawilży. Peeling pozwoli na lepsze działanie henny, dając głębszy efekt zabarwienia skóry, delikatnie przygotowuje skórę do zabarwienia henną, oczyszczając ją i tworząc idealne warunki do aplikacji henny.

Peeling pomaga przygotować skórę każdego rodzaju do zabiegu koloryzacji i przedłużyć jego efekt. Zawiera mikrocząsteczki, które delikatnie odtłuszczają i złuszczają skórę, nie uszkadzając nawet tej najdelikatniejszej. Wydajne opakowanie pozwala nawet do 100 aplikacji.
Aplikacja peelingu: nałóż niewielką ilość peelingu na mikropędzelek lub wacik kosmetyczny, delikatnie wmasuj w brwi, aby peeling dotarł do skóry pod włosami brwiowymi. Usuń wilgotnym wacikiem.
Środki ostrożności: przechowywać w temperaturze od +5°C do +25°C, poza zasięgiem dzieci. Przechowywać z dala od ciepła, płomieni i bezpośredniego światła słonecznego.
Okres trwałości: Przed otwarciem: 36 miesięcy / Po otwarciu: 12 miesięcy.
Skład: woda, kwas stearynowy, glina, polietylen, olej z nasion Cedrus Deodara, alkohol cetearylowy, ekstrakt z owoców Cocos Nucifera, laurylosiarczan sodu, parafina płynna, gliceryna, masło Butyrospermum Parkii, glikol propylenowy, Lactis Proteinum, proszek z nasion kawy arabskiej, triamina, etanol, Metyloparaben, propyloparaben, alkohol benzylowy, metylochloroizotiazolinon, butylparaben, etyloparaben, fenoksyetanol