ODŻYWKA SERUM Lash filler BTX Thuya 5ml

115,00 

ODŻYWKA Lash filler BOTOX Thuya

Ekskluzywny zabieg odmładzający, nawilżający, odbudowujący i regenerujący naturalne rzęsy. To idealne rozwiązanie, aby wyeliminować problemy bujności i braku witalności.

Pojemność: 5ml

Pozostało tylko: 1

ODŻYWKA SERUM Lash filler BTX Thuya 5ml

Rewolucyjny produkt w sektorze oczu: Lash Filler btx. Ekskluzywny zabieg odmładzający, nawilżający, odbudowujący i regenerujący naturalne rzęsy. To idealne rozwiązanie, aby wyeliminować problemy bujności i braku witalności.

ODŻYWKA Lash filler BOTOX Thuya działa jak regenerujący zastrzyk w rzęsy, zapobiega i ogranicza wypadanie włosów, a także stymuluje ich wzrost. Wnika w strukturę włosa, wzmacniając go i odżywiając, pozostawiając bardziej pełne i jędrne rzęsy.

Zawiera najlepsze naturalne składniki, aby uzyskać najlepszy efekt:

TURMERIC LONGA: aktywny o doskonałych właściwościach regeneracyjnych. Zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje wzrost i powoduje ponowne zagęszczenie naczyń włosowatych.
KOMPLEKS REGENERUJĄCY: połączenie naturalnych olejów m.in. z oliwek, słonecznika, winogron i róży piżmowej, które poprawiają kondycję rzęs pod względem grubości, ilości i długości.
KERATYNA: bogate w siarkę białko, które wzmacnia włosy, dodaje im objętości i elastyczności
KWAS HIALURONOWY: zapewnia włosom wysoką moc nawilżenia, kompensując negatywne działanie słońca, czynników środowiskowych i agresywnych zabiegów.

Nakładaj go również na brwi jako uzupełnienie usług wygładzających i koloryzujących, aby wzmocnić efekt i uzyskać wyraziste i masywne brwi.

Teraz dodasz PLUS do swoich usług brwi i rzęs z tym EKSKLUZYWNYM zabiegiem do użytku profesjonalnego.

Pojemność: 5ml