Promocja!
Marka: LASH BROW

MYDEŁKO DO STYLIZACJI BRWI LASH BROW soap brows 50g

Original price was: 39,00 zł.Current price is: 33,00 zł.

Brak w magazynie

SKU: LashBrowSoap50 Kategoria:

Opis

MYDEŁKO DO STYLIZACJI BRWI LASH BROW soap brows 50g

Mydło do stylizacji brwi

Soap Brow to profesjonalny produkt do stylizacji brwi.

Służy do utrzymywania brwi w pożądanym kształcie.

Ultra mocny żel-wosk ujarzmia włoski i utrzymuje kształt brwi przez cały dzień bez konieczności poprawek.

Kosmetyk jest bezbarwny.

 • Uwydatnia brwi;
 • Dyscyplinuje;
 • Nadaje kształt;
 • Utrwala.

Sposób użycia: Nakładać za pomocą jednorazowej szczoteczki nadając pożądany kształt brwiom.

UWAGA: ze względów higienicznych należy używać do produktu jednorazowych aplikatorów- aby nie wprowadzać resztek naskórka ze szczoteczki do produktu, każdorazowo przed zamoczeniem w produkcie zmieniać aplikator.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać w temp. poniżej 25˚C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Pojemność: 50 g

 

Jak stylizować brwi metodą soap brows „na mydło”?

 1. Potrzebna będzie dowolna szczoteczka do brwi oraz Soap Brows Mydło do stylizacji brwi
 2. Delikatnie potrzyj produkt szczoteczką, zetrzyj nadmiar o rękę/chusteczkę, i uczesz brwi nadając im upragniony kształt. Mydło powoduje, że włoski natychmiast stają się “zdyscyplinowane” i układają się tak, jak tego chcemy. Na tym etapie możemy poprzestać bądź przejść do wypełniania brwi kolorowym kosmetykiem.  Najbardziej precyzyjnym narzędziem do korekcji brwi jest  Pomada do brwi.  Za pomocą ulubionego pędzelka wystarczy nałożyć odrobinę pomady i zagęścić nią puste miejsca w brwiach oraz skorygować ich kształt.

W sytuacji gdy zależy nam na ostrzejszym i bardziej widocznym makijażu brwi, wystarczy zamienić kolejność stosowanych kosmetyków. W pierwszej kolejności należy nałożyć na włoski kolorowy kosmetyk, a dopiero później ułożyć je mydłem.

Soap brows można wykonać na dwa sposoby: zarówno z kosmetykami kolorowymi jak i bez. Nie używając kosmetyków kolorowych uzyska się bardzo naturalny efekt stylizacji. Jeśli zależy Ci na mocnym zaznaczeniu kształtu brwi i ich ostrym zarysie, wykorzystaj mydło w połączeniu z gotowymi kosmetyki do malowania, takimi jak:

 • pomady do brwi
 • brwi w butelce
 • kredki do brwi
 • cienie do brwi
 • żele koloryzujące do brwi