MB NATUR

 • botox o2 farm szczescie dla brwi 20ml

  BOTOX O2 FARM szczęście dla brwi 20ml

  230,00 

  BOTOX O2 FARM szczęście dla brwi 20ml O2 FARM botox szczęście dla brwi to skoncentrowana esencja od firmy MB NATUR do regeneracji brwi! Nowy zabieg, znany również pod nazwą SZCZĘŚCIE DLA BRWI. Jest to zabieg głęboko nawilżający, przywracający naturalną strukturę, odżywiający oraz zagęszczający brwi od wewnątrz. Włosy po laminowaniu brwi są elastyczne, miękkie i jedwabiste….

  Już niedługo...Wczytywanie Gotowe
 • botox o2 farm gold 20ml szczescie dla brwi

  BOTOX O2 FARM GOLD 20ml Szczęście dla brwi

  229,00 

  BOTOX O2 FARM GOLD 20ml Szczęście dla brwi O2 FARM GOLD botox od MB NATUR to nowa formuła Brow Botox skoncentrowana esencja do regeneracji brwi, zwana również SZCZĘŚCIE DLA BRWI. Jest to zabieg przywracający naturalną strukturę, głęboko nawilżający, zagęszczający i odżywiający brwi od wewnątrz. Włosy po laminowaniu brwi są elastyczne, miękkie i jedwabiste. Skład O2…

  Już niedługo...Wczytywanie Gotowe

Kosmetyki i akcesoria MB Natur

W tej kategorii oferujemy kosmetyki i akcesoria MB Natur, przeznaczone dla profesjonalistów.

Idealnie sprawdzają się podczas zabiegów laminacji brwi i rzęs oraz ich koloryzacji. Produkty kosmetyczne MB Natur cechują się doskonałą jakością, są ekonomiczne w użyciu, znakomicie spełniając swoją upiększającą funkcję. Dzięki przyjaznym, naturalnym składom mogą być stosowane nawet u kobiet w ciąży. Jednym z najpopularniejszych produktów tej marki jest botox do brwi i rzęs O2 Farm o skoncentrowanym składzie, który ujędrnia oraz wzmacnia brwi, a także rzęsy. Jeżeli chcesz pracować na wysokiej klasy produktach, zamówi już dziś kosmetyki MB Natur i skorzystaj z atrakcyjnych cen!