Mayamy Lash Lamination laminacja rzęs krok 4

79,00 

Brak w magazynie

Mayamy Lash Lamination laminacja rzęs krok 4

Mayamy Lash Lamination laminacja rzęs krok 4 pomaga stworzyć i utrwalić wymarzone podkręcenie rzęs, optycznie wydłużając i pogrubiając je, uzyskaj efekt utrzymujący się nawet do 12 tygodni. Środek czyszczący w gamie produktów do laminacji Mayamy, który służy do delikatnego usuwania kleju z rzęs oraz wałków silikonowych. Skutecznie usuwa resztki składu i barwnika. Stosowany po zabarwieniu.
Skład: disiloksan, cyklopentasiloksan, dimetikonol, dimetikon, benzoesan alkilu C12-15, hydrolizowana keratyna, octan tokoferylu, perfumy, limonen.
Środki ostrożności: przechowywać w temperaturze od +5°C do +25°C, w suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Przechowywać z dala od ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
Ważne zalecenia: nie używaj tej samej mikroszczotki podczas pracy z Volume Lift i Volume Fixer. Zakrętki na butelkach z preparatami nie powinny się stykać, ponieważ może to prowadzić do nieskuteczności ich działania. Po zabiegu należy szczelnie zamknąć butelki. Pomoże to uniknąć braku skuteczności podczas wykonywania kolejnych procedur. Po każdym użyciu usunąć zaschnięte resztki kleju z szyjki tubki.
Dodatkowe informacje: należy wykonać test alergiczny co najmniej 48 godzin przed zabiegiem.