Marka: MAXYMOVA

Maxymova Brow LIFT 1 do laminacji brwi 15 ml

139,00 

Brak w magazynie

SKU: MaxymovaBrowLift15 Kategoria:

Opis

Maxymova Brow LIFT 1 do laminacji brwi 15 ml

Miękkie i jasne brwi dzięki profesjonalnej laminacji brwi z nowym MAXYMOVA BROW LIFT Lavender!

BROW LIFT 1 to pierwszy etap zabiegu. Jego formuła została specjalnie opracowana do delikatnego i delikatnego wykonywania laminacji brwi, mając na celu zadowolenie klienta bardziej naturalnym i trwałym rezultatem. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

Opis składników:
Cysteamina HCl i etanoloamina: otwierają łuski włosów, zmieniając ich teksturę.
Keratyna: naturalny składnik włosów, odżywia i odbudowuje ich strukturę, sprawiając, że brwi stają się bardziej miękkie i gładkie.
Cocodimonium Hydroxypropyl Silk (Hydrolyzed Silk): Proteiny jedwabiu poprawiają łatwość układania brwi oraz dodają włosom miękkości i blasku.
Biotyna (witamina H): odgrywa kluczową rolę we wzroście włosów i paznokci, bierze udział w syntezie keratyny, poprawia jakość łuski i wzmacnia włosy.
Narzędzie nie zawiera kwasu tioglikolowego.

Poziom pH: 8-9

Objętość butelki: 15 ml (przeliczona na 25-30 zabiegów)

Okres ważności po otwarciu: 4 miesiące

Skład: Woda, Chlorowodorek cysteaminy, Etanolamina, Kopolimer akrylanu hydroksyetylu/akryloilodimetylotaurynianu sodu, Skwalan, Poliakryloamid, Fenoksyetanol, Kompozycja zapachowa, Etyloheksylogliceryna, Alkohol benzylowy, Polisorbat 7, Linalol, Kwas dehydrooctowy, Limonene, Hydrolizowana keratyna, Geraniol, PEG-5 cocomonium metylosiarczan, CI 77491, olejek z ziela lawendy angustifolia, glutaminian sodu, aminokwasy hydroksypropylojedwabne Cocodimonium, .

Sposób użycia: Nałóż BROW LIFT1 Lavander w ilości wystarczającej do wypielęgnowania całej długości brwi. Pozostawić na 2-9 minut w zależności od grubości brwi. Usuń suchym bawełnianym wacikiem.OSTRZEŻENIE: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu spłukać dużą ilością wody. Wykonaj test wrażliwości w ciągu 48 godzin. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Przechowywać w temperaturze pokojowej i unikać bezpośredniego światła.

TYLKO DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO.

TYLKO DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.