LA BROW żel i odżywka do stylizacji brwi i rzęs JoLash

29,00 

Brak w magazynie

SKU: JolashLabrow Kategorie: ,

Opis

LA BROW żel i odżywka do stylizacji brwi i rzęs JoLash

Co robi La’Brow?
Rozwiązuje trzy najważniejsze problemy każdej stylistki brwi i rzęs wykonującej zabieg laminacji:

  1.  Minimalizuje zaczerwienienie, łuszczenie skóry, efekt suchych włosów po zabiegu laminacji brwi. Działając, jak regenerujący opatrunek.
  2.  Stylizuje brwi na cały dzień. Brwi łatwiej utrzymają zaczesanie i kształt, bez efektu tłustej skóry bądź uczucia ściągnięcia.
  3. Dogłębnie pielęgnuje rzęsy po zabiegach trwałej, liftingu oraz laminacji. Dzięki codziennemu stosowaniu, potrafi zdziałać cuda nawet na najbardziej przesuszonych i zniszczonych rzęsach.

Produkt jest niezbędny przy każdym zabiegu laminacji brwij, eśli chcesz zminimalizować ryzyko powyższych niedogności.
Dodatkowo dzięki 3 różnym szczoteczkom pozwala zastosować 3 sposoby zaczesania brwi po zabiegu laminacji:

  • Bujne Bushy Brows
  • Smukłe Contour Line
  • Łagodne Natural Shape

Ujarzmi tzw brwi starcze – problem powszechny w środowisku mężczyzn (i coraz częściej kobiet). Jednak uważaj to nie mydełko, nie przyklei szalonych brwi do czoła i nie będzie niczym ninja, który obezwładni każdy niesforny włos. Natomiast poradzi sobie bezbłędnie z włosem podatnym oraz każdym włosem po laminacji i liftingu.

Dzięki rewolucyjnej, szybko wchłaniającej się formule, nie pozostawi tłustego filmu na skórze i włosach. Każda grzywka może odetchnąć z ulgą, żadne ciężkie substancje, nie naruszą jej puszystości i bezbłędnego wyglądu.

La’Brow to multikosmetyk o szerokim zastosowaniu – zostaw wszystkie inne olejki, balsamy, odżywki i zabierz tylko jeden poręczny, elegancki produkt, który z łatwością zmieścisz w torebce.