Marka: INLEI

InLei® spiczasta PRECYZYJNA pęseta do brwi typu KRAB

69,99 

Brak w magazynie

SKU: InleiKrab Kategoria:

Opis

InLei® spiczasta PRECYZYJNA pęseta do brwi typu KRAB

Wysokiej jakości pęseta ze stali nierdzewnej z cienką „krabową” końcówką – idealna do niezwykle precyzyjnej pracy. Unikalny kształt zaprojektowany w celu uzyskania doskonałych rezultatów gwarantuje maksymalny poziom komfortu.

  • 100% wyprodukowano we Włoszech
  • Ekstremalna precyzja
  • Doskonała do ​​ścieniania brwi i podkreślania kształtu
  • Możliwość czyszczenia w autoklawie
  • Długość: 95 mm.

Doświadczenie InLei® Brow Masters skutkuje po raz kolejny do stworzeniem super potężnego narzędzia, wychodzącego naprzeciw głównym potrzebom branży.
Końcówki kraba są idealne do przerzedzania brwi, czyszczenia krótszych i wrastających włosków oraz podkreślania dolnej linii. Po kilku prototypach i testach wydajności znaleźliśmy idealny kształt i przestudiowaliśmy najdrobniejsze szczegóły, aby wyrywać zarówno najcieńsze, jak i najgrubsze włosy, od najdłuższego do najkrótszego. Idealnie dopasowane końcówki sprawiają, że sprzątanie jest bardziej dostępne, a ich kształt jest idealny do precyzyjnej pracy na małych powierzchniach.

Pomagają wyrwać te konkretne włosy, do których dążyłaś, ten jeden włos, dla którego klasyczna końcówka byłaby zbyt szeroka i groziłaby wyrwaniem zbyt wielu włosków!
Jest lekka, ale wytrzymała, o bezpiecznej i antypoślizgowej konstrukcji. Te pęsety są w 100% wyprodukowane we Włoszech precyzyjną metodą, która obejmuje ręczne ostrzenie końcówek, gwarantując mocne i precyzyjne zamknięcie.
Materiał najwyższej jakości: STAL NIERDZEWNA AISI 430, odporna na korozję z możliwością czyszczenia w autoklawie (z zachowaniem standardowych kryteriów sterylizacji stali nierdzewnej).