Marka: INLEI

InLei® LASH FILLER® FILLER 3

29,99 149,99 

SKU: InleiLashfillerFiller3 Kategoria:

Opis

InLei® LASH FILLER® FILLER 3

Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule tzw trwała. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z utleniaczem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ”FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki.
Ten oto zrewolucjonizowany produkt został w całości opracowany i testowany we Włoszech, zabieg produktem InLei® “FILLER 3” gwarantuje zagęszczane włosków rzęs średnio do 24% w ciągu 3 zabiegów, zostało to udowodnione w oparciu o testy kliniczne wykonane w prestiżowym instytucie badań w Mediolane.
Oryginala formuła produktu InLei® “FILLER 3” pozwala na dokładne wnikanie w strukturę włosa wiążąc się z włóknami kreatynowymi. Dzięki zabiegowi i właściwemu przygotowaniu rzęs z produktem In Lei® “FORM 1” oraz InLei® “FIX 2” można uzyskać długotrwały efekt oraz odżywić i zagęścić rzęsy a także zapewnić im jedwabisty wygląd.
Zabieg produktem, InLei® “FILLER 3” pozwala dotrzeć do cebulek włosa i w ten sposób odżywić je, oddziałuje również w następnych miesiącach po wykonaniu zabiegu. Ponadto InLei® “FILLER 3”, wpływa pozytywnie na wzrost keratynocytów.
Opakowanie tego produktu zostało opracowane w ten sposób aby uniknąć zbędnego marnowania produktu, dzięki sposobowi zamykania butelki można uniknąć oddziaływania niekorzystnych czynników zewnętrznych.
Tylko do użytku profesjonalnego. Należy dokładnie przeczytać ulotkę.
SPOSÓB UŻYCA:
1) Należy zaaplikowac produkt po procesie utrwalania i po użyciu henny INLEI.
2) Odmierzyć kilka kropel do osobnego pojemnika
3) Za pomocą pędzelka szybkimi ruchami zaaplikować produkt na rzęsy i brwi.
4) Rozprowadzać produkt do momentu pełnego wchłonięcia
5) Nie zmywać.

Informacje dodatkowe

Pojemność

1.5ml, 4ml