Marka: INLEI

InLei® FORMA zestaw form silikonowych 4 pary

89,99 

Brak w magazynie

SKU: InleiForma Kategoria:

Opis

InLei® FORMA zestaw form silikonowych 4 pary

Zupełnie nowe formy do rzęs Forma Lash Shield firmy InLei® to rewolucja! Bez załamania w kształcie płatka, idealnie dopasowują się do niemal każdego kształtu oka, brak ryzyka załamań nawet przy najdłuższych rzęsach!

Półksiężycowy kształt i delikatna krzywizna tych wałków oznaczają, że możesz uzyskać perfekcyjne uniesienie rzęs w stylu “dolly” dla klientek o dowolnym kształcie oczu, a hipoalergiczny silikon platynowy oznacza, że ​​możesz je wielokrotnie używać u każdego klienta!

Każdy pakiet zawiera cztery pary form w tym samym uniwersalnym rozmiarze, co oznacza, że ​​zawsze możesz mieć parę gotową, gdy pojawi się kolejny klient!

Wszystkie osłonki Forma mają lśniący tył, który dla niektórych klientów można utrzymać na miejscu tylko lekką warstwą wody, więc możesz nawet nie potrzebować kleju – idealne dla wszystkich klientów, którzy są wrażliwi na klej!

Dwie pary w każdym opakowaniu mają błyszczący front, a dwie pary matowy front. Oba wykończenia są bardzo łatwe do przyklejenia do rzęs.

Szczegóły Produktu:

  • Osobna forma dla lewego i prawego oka (na prawej formie jest mały “-“)
  • Stwórz piękny naturalny/otwarty wygląd oczu
  • Wykonane w 100% z hipoalergicznego silikonu platynowego najwyższej jakości.
  • Można zdezynfekować za pomocą InLei® F Plus i wysterylizować w autoklawie.
  • Opakowanie zawiera 4 pary silikonowych form tej samej wielkości – 2 z matowym frontem i 2 z błyszczącym frontem
  • Wszystkie formy mają błyszczący tył, więc niektórzy klienci mogą nawet nie potrzebować kleju
  • Brak „półki” oznacza brak ryzyka załamań nawet przy bardzo długich rzęsach
  • Wałki FORMA mają rozmiar uniwersalny ze względu na swój kształt, dzięki czemu możesz używać tych samych tarcz u klientek o każdym kształcie oczu i długości rzęs

UWAGA: Nie zaleca się stosowania u klientek  z wyjątkowo grubymi rzęsami lub rzęsami rosnącymi prosto w dół. Istnieje możliwość nie uzyskania oczekiwanych efektów po zabiegu laminacji z użyciem wałków InLei® FORMA.