IBRA

  • pianka mus szampon do rzes i brwi ibra 60ml 2

    Pianka MUS szampon do rzęs i brwi IBRA 60ml

    29,00 

    Pianka MUS szampon do rzęs i brwi IBRA 60ml Cleaning Lash Foam pianka do mycia rzęs do zabiegu liftingu i laminacji rzęs oraz brwi Profesjonalny, delikatny szampon w formie pianki do mycia brwi i rzęs, przeznaczona do dokładnego oczyszczania przed zabiegiem liftingu lub przedłużania rzęs. Delikatna formuła usuwa makijaż, oleje i martwy naskórek, który może…

    Już niedługo...Wczytywanie Gotowe

Kosmetyki i akcesoria Ibra

Ibra to polska, prężnie rozwijająca się marka, która produkuje m.in. kosmetyki i akcesoria przeznaczone do zabiegu liftingu i laminacji rzęs oraz brwi.

W skład asortymentu naszego sklepu internetowego wchodzą produkty do pielęgnacji brwi i rzęs firmy Ibra dedykowane do użytku profesjonalnego. Doskonale sprawdzają się w salonach urody, podkreślając piękno kobiet w każdym wieku. Oferujemy sprzedażowe bestsellery, jak i rynkowe nowości. Klientki znajdą tu m.in. szampon do brwi i rzęs o delikatnej formule, który pozwala dokładnie oczyścić strategiczne rejony twarzy przed zabiegiem liftingu lub przedłużania rzęs. Zapraszamy serdecznie do zapoznania z dostępnym asortymentem produktowym oraz do zakupów.