Marka: ELLEEBANA

Elleebana ProFusion saszetki uzupełniające 5 par

149,00 

Brak w magazynie

SKU: ElleebanaProfsion5 Kategoria:

Opis

Elleebana ProFusion saszetki uzupełniające 5 par

Saszetki uzupełniające Ellebana  Elleeplex Pro Fusion Lash & Brow Lamination System.

Zawierają aktywator i neutralizator.

Przez ostatnie dwa lata Elleebana pracowała nad stworzeniem produktu, który będzie gwarantował skuteczność, a jednocześnie, mając świadomość działania poszczególnych składników i ich zaleceń do stosowania na skórze, spełniał przede wszystkim zalecenia naukowców z laboratoriów.

Tak powstały produkty ELLEEBANA  ELLEEPLEX PRO FUSION LASH AND BROW LAMINATION SYSTEM.

Produkty zostały zaprojektowane w taki sposób aby były jednocześnie skuteczne i bezpieczne zarówno przy zabiegu liftingu rzęs i laminacji brwi.

 

• TGA FREE – bez kwasu tioglikolowego oraz jego pochodnych. Rewolucja w dziedzinie liftingu rzęs! Z dumą prezentujemy nową recepturę wiodąc tym samym prym w dziedzinie liftingu rzęs.

• Bez ryzyka przeliftowania – silne wiązania są utrzymywane dzięki wysoko rozwiniętej formie Chlorowodorku Cysteaminy, która minimalizuje ryzyko przeliftowania.

• Bez bromianu sodu

• Saszetki to naprawdę najlepszy sposób pakowania! Zapewnia on ciągłą świeżość, brak ryzyka ekspozycji produktu na warunki zewnętrzne i możliwość zużycia produktu do ostatniego grama!

• Multifunkcyjny – nadaje się do stosowania zarówno na rzęsach, jak i na brwiach.

• Rezultaty utrzymujące się 6-8 tygodni.

Czas ekspozycji preparatów Elleebana PRO FUSION różni się od tych z Elleebana ONE SHOT LASH LIFT, jednak nadal dopasowujemy czasy w oparciu o strukturę włosa i jego grubość. Czas ekspozycji podany na opakowaniu.