Marka: ELLEEBANA

Elleebana Lash Lift Stronghold – klej do liftingu rzęs w tubce 10ml

199,00 

Brak w magazynie

SKU: ElleebanaKlejStronghold Kategoria:

Opis

Elleebana Lash Lift Stronghold – klej do liftingu rzęs w tubce 10ml

Klej Elleebana Stronghold w tubce do liftingu rzęs. Ten sam co klasyczny STRONGHOLD jednak w rewolucyjnym, tubowym opakowaniu!!

Półprzezroczysty, nietoksyczny klej do liftingu rzęs. Jedyny na świecie klej wzbogacony o biotynę i keratynę. Najnowsza formuła!

– stosowany do przyklejenia form silikonowych do powiek

– stosowany do przyklejenia rzęs do form silikonowych

Zmywalny za pomocą wody.

Pojemność: 10ml

Sposób użycia: nałóż około 2 krople na lash ring lub odwrócony kieliszek od henny. Klej nakładaj aplikatorem welurowym lub mikro-szczoteczką na formy silikonowe.

UWAGA! Nakładaj cienką warstwę kleju w celu uzyskania optymalnej lepkości.

To klej najnowszej generacji do liftingu rzęs. Kierowany jedynie do zaawansowanych stylistek, które chcą przyspieszyć swój czas pracy. Klej Stronghold działa 10% szybciej i mocniej. Wzbogacony o keratynę i biotynę działa regenerująco na rzęsy już od pierwszych chwil zabiegu. Elleebana Stronghold idealnie nadaje się do wilgotnych i ciepłych pomieszczeń, jego rzadka konsystencja pozwala dłużej utrzymać płynność kleju.

Klej Elleebana Stronghold z keratyną i biotyną. Wskazówki i cenne uwagi.

Co warto wiedzieć o nowym kleju Elleebana?
Przede wszystkim to, że jest 10% silniejszy od tradycyjnej wersji i jest zdecydowanie rzadszy.
Klej działa szybciej, a jego konsystencja sprawia, że musimy go używać bardzo mało. Dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze, bo produktu wystarczy nam na zdecydowanie więcej aplikacji.

Warto zwrócić uwagę na sposób działania kleju. Jeśli nałożysz zbyt grubą warstwę kleju i będziesz próbowała przy pomocy lash comba szybko nawinąć rzęsy na wałek to prawdopodobnie ściągniesz przy pierwszym ruchu cały klej z wałka i drugim ruchem nadmiar kleju nałożysz na zewnętrzną stronę rzęs. Po wykonaniu takich dwóch ruchów, nie pozostanie już nic z kleju na wałku. Dlatego warto użyć znacznie mniejszej ilości kleju i przy pomocy tradycyjnego metalowego aplikatora przykleić rzęsy do wałka, a następnie lash combem przeczesać rzęsy, by idealnie rozłożyły się na formie silikonowej.

Gdy użyjemy zbyt mało kleju to zaschnie on w mgnieniu oka i nie będziemy w stanie przytwierdzić rzęs do formy. Dlatego też mówimy o tym, że klej Elleebana Stronghold jest przeznaczony dla doświadczonych stylistek, które lubią pracować szybko i sprawnie i już mają wyćwiczoną dawkę kleju, jaką należy użyć na aplikację.

Mleczny kolor kleju.
Klej do liftingu Elleebana Stronghold został wzbogacony o biotynę określaną również jako „witamina H” lub „witamina B7”) jest ona witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do witamin z grupy B. Biotyna jest również źródłem cząsteczek siarki potrzebnej do budowy keratyny – naturalnego budulca włosów. Biotyna w połączeniu z keratyną pielęgnuje rzęsy już w momencie aplikacji ich na wałek. Te dwa składniki wpływają delikatnie na kolor produktu, stąd też mleczno-przezroczysty kolor kleju.

Klej robi się biały na wałku.
Jeśli będziesz używała zbyt dużej ilości kleju to zmierzysz się z problemem kleju, który polimeryzuje i zastyga, nakładając warstwę na warstwę klej zmieni delikatnie kolor na pół-transparentną biel, nie ma to jednak wpływu na działanie produktu.