Marka: ELLEEBANA

ElleeBALM klej do liftingu rzęs o konsystencji balsamu 20ml

269,00 

Brak w magazynie

SKU: Ellebalm20 Kategoria:

Opis

ElleeBALM klej do liftingu rzęs o konsystencji balsamu 20ml

Elleebalm jest hybrydą pomiędzy balsamami lami i klejami do liftingu rzęs, więc to idealna burza w jednej poręcznej tubie!!
Został opracowany z myślą o zdrowiu rzęs, jest pełen roślinnych aminokwasów m.in. :

 • Białko grochu,
 • Olejek jojoba,
 • Ekstrakt z aloesu.

Jest bezbarwny i bezzapachowy, ma kremową konsystencje, która po wyschnięciu staje się przezroczysta.

 • Stosowany do przyklejenia form silikonowych do powiek.
 • Stosowany do przyklejenia rzęs do form silikonowych.
 • Zmywalny za pomocą wody.

Czy wiesz, że Elleebalm jest:

 1. ELASTYCZNY I PLASTYCZNY: Łatwy w użyciu balsam pozwala szybko owinąć rzęsy, oszczędzając cenny czas podczas zabiegów.
 2. BRAK WYMAGANYCH DOSTOSOWAŃ CZASU: Intensywne testy produktów wykazały, że stosowanie Elleebalm nie będzie wymagało dostosowywania czasu przetwarzania dla systemów Elleebana.
 3. NAJLEPSZE UTRZYMANIE I TRWAŁOŚĆ: Dzięki silniejszemu utrwaleniu i właściwościom wosku, Elleebalm oferuje większą procentową szansę na utrzymanie przylegania rzęs przez cały proces liftingu.
 4. WYSOKIEJ JAKOŚCI FORMUŁA: Pełen nawilżających składników wegańskich, Elleebalm został opracowany z myślą o zdrowiu rzęs.
 5. WYGODA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI: W przeciwieństwie do tradycyjnych balsamów, Elleebalm ma wygodną wyciskaną tubkę, która utrzymuje produkt świeży i gotowy do użycia.
 6. WIĘKSZA, LEPSZA WARTOŚĆ: Każda tuba zawiera 20 ml produktu, co zapewnia około 100 aplikacji, co czyni go bardzo opłacalną opcją.

SPOSÓB UŻYCIA :

Nałóż niewielką ilość produktu na lash ring lub odwrócony kieliszek od henny. Następnie zaaplikuj Elleebalm na formy silikonowe
do liftingu rzęs – możesz do tego użyć pędzelka lub jednorazowego aplikatora. Zacznij nawijać rzęsy w określony kierunku.
Jeśli pojedyncze włoski rzęs nie będą podatne przy pierwszej ilość Elleebalm – możesz dołożyć produktu.

Pojemność: 20ml (starczy na ok. 100 aplikacji)