Marka: SAFEWAX

Cyfrowy SZYBKI podgrzewacz do wosku SAFEWAX JoLash

159,00 

Brak w magazynie

SKU: SafewaxPodgrzewacz Kategoria:

Opis

Cyfrowy SZYBKI podgrzewacz do wosku SAFEWAX JoLash

CYFROWY WYŚWIETLACZ TEMPERATURY LCD – Cyfrowy termometr prowadzący ciągłe pomiary pokazuje zmiany temperatury wewnętrznej w podgrzewaczu, dzięki niemu zniwelujesz ryzyko poparzeń i podrażnienień na skórze klientki. Wyświetlana temperatura: 35-145 ℃. Maksymalna temperatura wynosi 145 ℃.

SZYBKIE ROZGRZEWANIE – Dzięki technologii ogrzewania dolnego, nasz pojemnik do wosku ma krótszy czas nagrzewania.100g wosku jest gotowe do użycia w zaledwie 7,5 minuty!

ULEPSZONY MATERIAŁ ABS – Wykonany z trwałego materiału izolującego ciepło ABS, aby zapobiec zbyt szybkiej utracie ciepła. Zużyjesz  mniej prądu, a co za tym idzie spadnie koszt utrzymania Twojego salonu i wykonywania usług.

WYSOKIEJ KLASY MATERIAŁY – Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stopu aluminium w pojemniku wewnętrznym możesz szybko i skutecznie ściągnąć nadmiar wosku ze szpatułki i zapobiec kapaniu.

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE – W podgrzewaczu z łątwością umieścisz puszkę z woskiem, a dzięki wyjmowanemy wkładowi z rączką zawsze możesz pracować na zmiane z woskiem twardym Safewax i dowolnym woskiem w puszce.

DANE TECHNICZNE

Moc: 120 W.

Wejście (prąd przemienny): 110 V 60 Hz, 220 V 50 Hz

Pojemność: 400 ml

Temperatura: 35-145 ℃

Rozmiar: 19 * 19 * 12 cm

Rozmiar wewnętrzny: 12 * 12 * 6,6 cm

Produkt objęty jest gwarancją 6 miesięcy.