Bronsun Eyebrow Shampoo szampon do brwi 50ml

34,50 

Na stanie

Bronsun Eyebrow Shampoo szampon do brwi 50ml

Szampon do brwi zaleca się stosować przed koloryzacją farbą lub henną, długotrwałą stylizacją brwi, a także do codziennej domowej pielęgnacji brwi. Nadaje się do wszystkich rodzajów farb i henny.

Szampon Bronsun delikatnie oczyszcza, odtłuszcza włoski i skórę brwi, zapewniając niezbędną pielęgnację.

Dzięki betainie, substancji aktywnej pochodzenia naturalnego, nadaje włosom połysk poprawiając ich strukturę. Pantenol – nawilża, wzmacnia włosy, zmiękcza, działa „odżywiająco”.

Doskonale usuwa makijaż i zanieczyszczenia skóry. Przedłuża trwałość koloru. Ma neutralne pH. Produkt posiada aromat miodu i karmelu.

Sposób użycia: nałóż szampon na brwi, następnie okrężnymi ruchami wcieraj przez 30 sekund. Przetrzyj okolice brwi wacikiem zwilżonym wodą. Osusz brwi i przystąp do zabiegu.

Okres ważności: 36 miesięcy / po otwarciu: 12 miesięcy
Kraj pochodzenia: ROSJA
Granica wieku: 16+
Ilość zabiegów: do 420
Środki ostrożności: przed użyciem zaleca się wykonanie testu wrażliwości. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. Trzymać z dala od dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności. Tylko do użytku zewnętrznego.
Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze od +5 C do +25 C bez bezpośredniego narażenia na działanie promieni słonecznych.
Opakowanie: 50 ml
Waga z opakowaniem: 67g