Bronsun Eyebrow Color Fixing Lotion 50ml

57,90 

Brak w magazynie

Bronsun Eyebrow Color Fixing Lotion 50ml

Balsam utrwalający kolor brwi polecany jest do stosowania podczas koloryzacji farbą lub henną – pomaga utrwalić kolor po zabiegu barwienia i zapewnia maksymalną trwałość barwnika, jest zalecany także do codziennej domowej pielęgnacji brwi. Nadaje się do wszystkich rodzajów farb i henny, posiada właściwości nawilżające.

Dzięki zawartości pestek moreli, brwi odzyskują naturalną gładkość, miękkość. Pantenol nadaje połysk, chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Olej z pestek winogron ma silne właściwości antyoksydacyjne i regenerujące.

Produkt błyskawicznie się wchłania, a jego lekka konsystencja nie pozostawia śladów na włoskach. Nie zatyka porów na skórze, ma delikatny słodko-kremowy przyjemny zapach.

Sposób aplikacji: w końcowej fazie zabiegu, po całkowitym usunięciu barwnika, na osuszone brwi nałożyć balsam utrwalający. Nie spłukuj. Jeśli to konieczne, zmyj pozostały produkt wacikiem.
Okres ważności: 36 miesięcy / po otwarciu: 12 miesięcy
Kraj pochodzenia: ROSJA
Granica wieku: 16+
Ilość zabiegów: do 420
Środki ostrożności: przed użyciem zaleca się wykonanie testu wrażliwości. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. Trzymać z dala od dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności. Tylko do użytku zewnętrznego.
Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze od +5 C do +25 C bez bezpośredniego narażenia na działanie promieni słonecznych.
Opakowanie: 50 ml
Waga z opakowaniem: 67g

Bronsun Eyebrow Color Fixing Lotion 50ml | Spoko-oko | Noemi Thuya JoLash Elleebana Exclusive Lashes
Bronsun Eyebrow Color Fixing Lotion 50ml

Bronsun Eyebrow Color Fixing Lotion 50ml Balsam utrwalający kolor brwi pomaga utrwalić kolor po zabiegu barwienia i zapewnia maksymalną trwałość barwnika.

Product SKU: BronsunFixingLotion

Product Brand: BRONSUN

Product Currency: PLN

Product Price: 57,90 zł

Product In-Stock: InStock

Ocena redakcji:
5