Pęsety

W tej kategorii oferujemy precyzyjne pęsety do rzęs zakończone precyzyjnym chwytem, które są niezastąpione podczas zabiegów przedłużania rzęs.

W naszej zróżnicowanej ofercie produktowej dostępne są również profesjonalne pęsety do brwi, które pewnie chwytają i wyrywają włoski. Wszystkie pęsety są lekkie, poręczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ułatwiają codzienną pracę. Dzięki szerokiemu wyborowi kształtów każda stylistka brwi i rzęs znajdzie w naszym asortymencie idealny model pęsety dla siebie. Współpracujemy z najlepszymi producentami pęset na rynku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania z całą ofertą sklepu internetowego. Chętnie doradzimy Klientkom w wyborze odpowiednich akcesoriów kosmetycznych.

 • skosna precyzyjna peseta do brwi 1

  Skośna precyzyjna pęseta do brwi

  3,50 

  Skośna precyzyjna pęseta do brwi Co to robi: Skońsna pęseta zapewnia profesjonalną precyzję i większą powierzchnię chwytania, dzięki czemu usuwanie włosów jest łatwiejsze. Dzięki ostrej, idealnie dopasowanej końcówce, za każdym razem chwyta każdy włos z prawdziwą dokładnością  

 • precyzyjna lekka skosna peseta do brwi lashbrow

  Precyzyjna Lekka SKOŚNA PĘSETA do brwi LashBrow

  19,00 

  Precyzyjna Lekka SKOŚNA PĘSETA do brwi LashBrow Pęseta do regulacji brwi Lash Brow GOLD PREMIUM Niezwykle lekka precyzyjna pęseta do regulacji brwi. Delikatnie skośna.

 • prosta precyzyjna peseta do brwi

  Prosta precyzyjna pęseta do brwi

  3,50 

  Prosta precyzyjna pęseta do brwi Prosta końcówka o idealnej długości dla łatwego i precyzyjnego użycia. Usuń niechciane owłosienie twarzy / brwi itp. Tradycyjna konstrukcja z przetłoczeniami zapewnia idealny chwyt. Może być również używany do ogólnych celów kosmetycznych.

 • peseta do brwi czerwona thuyapeseta do brwi czerwona thuya 1

  Pęseta do brwi czerwona Thuya

  29,00 

  Pęseta do brwi czerwona Thuya Precyzyjna, ostra pęseta do regulacji brwi Thuya, bardzo precyzyjna z idealnym stykiem. No i ten kolor 🙂  

 • precyzyjna mini peseta do brwi jolashprecyzyjna mini peseta do brwi jolash 1

  Precyzyjna mini pęseta do brwi Jolash

  22,00 

  Precyzyjna mini pęseta do brwi Jolash Mini wersja waszej ulubionej pęsety do stylizacji brwi Black Brow. Od teraz możesz mieć ją zawsze ze sobą! Bardzo precyzyjna i lekka dla dłoni, nie przepuszcza nawet najcieńszych włosków.

 • peseta do brwi bhd czarna

  Pęseta do brwi BHD Czarna

  29,00 

  Pęseta do brwi BHD Czarna Pęseta niemieckiej firmy BHD. Wysokiej jakości materiał i specjalny kształt sprawiają, że pęsetą można podnieść nawet najtwardsze włoski.

 • peseta do brwi thuya

  Pęseta do brwi Thuya

  26,99 

  Pęseta do brwi Thuya Prosta, precyzyjna pęseta do brwi Hiszpańskiej marki Thuya. Kolor: srebrny

 • precyzyjna skosna peseta z miarka jolash czarnaprecyzyjna skosna peseta z miarka jolash czarna 1

  Precyzyjna skośna pęseta z miarką JoLash Czarna

  27,00 

  Precyzyjna skośna pęseta z miarką JoLash Czarna Niezwykle precyzyjna pęseta do brwi w kolorze czarnym. Ręcznie szlifowana, lekka dla dłoni, nie przepuszcza nawet najcieńszych włosków. Wyposażona w przydatną miarkę, która zawsze może Ci posłużyć jako linijka, gdy masz do czynienia z asymetrią u klientki. Świetnie radzi sobie z krótkimi grubymi włoskami w fazie anagenu i…

 • diamentowa peseta mr3 slim w etui exclusive lashes

  Diamentowa pęseta Mr3 slim w etui Exclusive Lashes

  119,00 

  Diamentowa pęseta Mr3 slim w etui Exclusive Lashes Bardzo precyzyjna, cienka pęseta Mr 3 . Łabędź, który jest wąski dzięki czemu można bez problemu dotrzeć również do kącików wewnętrznych . Lekka, precyzyjna ze znakomitym polem styku zakończona diamentową końcówką , dzięki czemu żaden włosek nie ma prawa się wyślizgnąć . Pęseta zaprojektowana przez międzynarodową mistrzynię w stylizacji…

 • precyzyjna peseta like cosmetics 1precyzyjna peseta like cosmetics

  Precyzyjna pęseta LIKE Cosmetics

  27,00 

  Precyzyjna pęseta LIKE Cosmetics Za pomocą pęsety Like wykonanej ze stali nierdzewnej można precyzyjnie wyrywać brwi i pojedyncze włosy.  Dzięki przyjemnemu punktowi nacisku pęsety włosy można bardzo wygodnie chwytać i łatwo usuwać.

 • peseta do przedluzania rzes mr3 slim exclusive lashes czarna 1

  Pęseta do przedłużania rzęs MR3 slim Exclusive Lashes

  99,00 

  Pęseta do przedłużania rzęs MR3 slim Exclusive Lashes   bardzo precyzyjna, cienka pęseta Mr 3 . Łabędź, który jest wąski dzięki czemu można bez problemu dotrzeć również do kącików wewnętrznych . Lekki, precyzyjny ze znakomitym polem styku. Polecamy go szczególnie do metody drapanej lub przekładanej.

 • zakrzywiona peseta w ksztalcie l do przedluzania rzes thuya

  Zakrzywiona pęseta w kształcie L do przedłużania rzęs Thuya

  30,00 

  Zakrzywiona pęseta w kształcie L do przedłużania rzęs Thuya Pęsety przedłużające w kształcie L są specjalnie zaprojektowane do stosowania przy wykonywaniu usługi przedłużania rzęs.

 • zakrzywiona peseta do przedluzania rzes thuya

  Zakrzywiona pęseta do przedłużania rzęs Thuya

  27,00 

  Zakrzywiona pęseta do przedłużania rzęs Thuya

 • precyzyjna skosna peseta z miarka jolash zlotaprecyzyjna skosna peseta z miarka jolash zlota 1

  Precyzyjna skośna pęseta z miarką JoLash Złota

  50,00 

  Precyzyjna skośna pęseta z miarką JoLash Złota Idealne narzędzie w roli profesjonalisty potrafi zdziałać cuda. Czy istnieje coś piękniejszego niż złota pęseta do regulacji brwi?  Jednak piękny wygląd to nie wszystko, pęsetka kryje na odwrocie przydatną miarkę, która może posłużyć Ci za linijkę kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

 • peseta do brwi bhd biala

  Pęseta do brwi BHD Biała

  29,00 

  Pęseta do brwi BHD Biała Pęseta niemieckiej firmy BHD. Wysokiej jakości materiał i specjalny kształt sprawiają, że pęsetą można podnieść nawet najtwardsze włoski.

 • inlei skosna peseta do brwi 1inlei skosna peseta do brwi

  InLei® skośna pęseta do brwi

  69,99 

  InLei® skośna pęseta do brwi Profesjonalna pęseta do brwi, wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej. Zagięte pęsety zostały zaprojektowane z idealnie wyrównanymi, ręcznie wyostrzonymi, precyzyjnymi końcówkami, które pozwalają chwycić nawet najmniejsze włoski, zapewniając profesjonalnie wypielęgnowane wykończenie. Te wysokiej jakości profesjonalne pęsety do brwi całkowicie usuwają wszelkie włoski w brwiach, od małych i krótkich włosków po grube…

 • inlei spiczasta precyzyjna peseta do brwi typu krab 1inlei spiczasta precyzyjna peseta do brwi typu krab

  InLei® spiczasta PRECYZYJNA pęseta do brwi typu KRAB

  69,99 

  InLei® spiczasta PRECYZYJNA pęseta do brwi typu KRAB Wysokiej jakości pęseta ze stali nierdzewnej z cienką „krabową” końcówką – idealna do niezwykle precyzyjnej pracy. Unikalny kształt zaprojektowany w celu uzyskania doskonałych rezultatów gwarantuje maksymalny poziom komfortu. 100% wyprodukowano we Włoszech Ekstremalna precyzja Doskonała do ścieniania brwi i podkreślania kształtu Możliwość czyszczenia w autoklawie Długość: 95…

 • peseta do przedluzania rzes thuya

  Pęseta do przedłużania rzęs Thuya

  29,00 

  Pęseta do przedłużania rzęs Thuya Prosta pęseta do przedłużania rzęs sygnowana logo Thuya.

 • browxenna peseta czarna pro brow skosna

  BrowXenna Pęseta czarna Pro-Brow Skośna

  139,00 

  BrowXenna Pęseta czarna Pro-Brow Skośna Wybierając odpowiednią pęsetę, należy zwrócić szczególną uwagę, aby końce pęsety nie były ani za ostre ani za tępe, nie szarpały skóry, i nie cięły włosków brwi. Dobrej jakości pęseta zmniejszy ból odczuwany przez klientkę podczas regulacji brwi. Pęseta odpowiednia do regulacji gęstych, grubych brwi.

 • peseta do aplikacji rzes gold lash browpeseta do aplikacji rzes gold lash brow 1

  Pęseta do aplikacji rzęs GOLD LASH BROW

  19,00 

  Pęseta do aplikacji rzęs GOLD LASH BROW Pęseta do aplikacji rzęs to idealny gadżet zarówno dla makijażystek, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z przedłużaniem rzęs. Dzięki niemu nie będziesz dłużej obawiać się o to, że zniszczysz swoje rzęsy. Posiada idealnie wyprofilowaną końcówkę, pozwalającą na swobodne zakładanie rzęs na pasku, kepek i rzęs…